| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





RVS stalen mok Lorraine 300 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8240 |
| Diameter | 7.2 cm |
| Hoogte | 16.2 cm |
| EAN-code | 7323930000 |
| Lengte verpakking | 49 cm |
| Breedte verpakking | 33.5 cm |
| Weight package | 7.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0657 ㎥ |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 48 |
| Inhoud | 659.5837 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.879 | |||
![]() Zwart | 9.315 | + 9.600 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Zilver | 13.817 | |||
![]() Blauw | 7.310 | + 7.680 (verwacht op 05-08-2026) | ||
![]() Rood | 4.857 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

















