| Prijs per stuk | (0x) 21,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
SCX.design C58 60 W magnetische platte oplaadkabel
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 1.283,81 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX19682 |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| EAN-code | 8713159752448 |
| Hoogte verpakking | 24 cm |
| Lengte verpakking | 56 cm |
| Breedte verpakking | 38 cm |
| Weight package | 10.45 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Netto gewicht (kg) | 100 |
| Statistieknummer | 8544429090000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| PMS waarde | 536 C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















