| Prijs per stuk | (0x) 4,09 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Soluna Thee-/Koffieglas 250 ml
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 178,16 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262936-970999999 |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 7.5 cm |
| EAN-code | 7013379900 |
| Lengte verpakking | 23 cm |
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Weight package | 1.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0033 ㎥ |
| Materiaal | Glas |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 708.75 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 1.255 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















