| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
VIVEKA COLOUR Gerecyclede boodschappentas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 72,60 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 02 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2302 |
| Afmeting | 38X42CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 42 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.28 m |
| Lengte verpakking | 0.46 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.052 m3 |
| Materiaal type | Gerecycled Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.06 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.258 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13 kg |
| Gewicht | 0.065000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 19.336 | + 10.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Blauw | 23.901 | |||
![]() Rood | 1.986 | + 5.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Wit | 15.840 | |||
![]() Grijs | 8.361 | |||
![]() Steengrijs | 5.518 | + 5.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Petrol | 18.461 | |||
![]() Royal blauw | 14.556 | |||
![]() Khaki | 13.132 | |||
![]() donker marinegroen | 21.321 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























