| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel




+3
ALABAMA RPET drinkfles met fliptop
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 130,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6467 |
| Afmeting | Ø6.5X23.5CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 6.5 cm |
| Hoogte | 23.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.5 m |
| Lengte verpakking | 0.37 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.068 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.114 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.369 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6.84 kg |
| Gewicht | 0.120000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 20.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Rood | 3.201 | |||
![]() Wit | 1 | + 1.400 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Oranje | 7.844 | + 5.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Royal blauw | 11.965 | |||
![]() Limoen | 8.190 | + 3.000 (verwacht op 01-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























