| Prijs per stuk | (0x) 8,97 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Bryce RCS RPET Umbrella paraplu 23 inch
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 108,54 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262042-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8785260205960 |
| Diameter | 105 cm |
| Lengte | 85 cm |
| Lengte verpakking | 87 cm |
| Breedte verpakking | 26 cm |
| Weight package | 15.9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0633 ㎥ |
| Materiaal | Glasvezel, RPET |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 606131.0326 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 1.453 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















