| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
rPET 190T paraplu Brooklyn
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 83,37 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1014871 |
| Diameter | 97 cm |
| Lengte | 59.5 cm |
| Breedte | 97 cm |
| Hoogte | 97 cm |
| EAN-code | 6601910000 |
| Lengte verpakking | 54 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 9.2 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0204 ㎥ |
| Materiaal | Hout, Kunststof, RPET, Staal, Polyester |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 716811.698 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 2.694 | |||
![]() Blauw | 4.469 | + 5.184 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Rood | 907 | |||
![]() Wit | 4.768 | |||
![]() Zwart | 6.399 | |||
![]() Grijs | 3.285 | |||
![]() Lichtgroen | 1.789 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























