| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
rPET 190T paraplu Cynthia
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 84,46 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1171420 |
| Diameter | 98 cm |
| Lengte | 62 cm |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 98 cm |
| EAN-code | 6601910000 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 34 cm |
| Weight package | 11.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0326 ㎥ |
| Materiaal | Glasvezel, Kunststof, RPET |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 739210.4682 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtgroen | 2.052 | + 2.520 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Rood | 2.563 | + 2.520 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Grijs | 1.760 | + 2.520 (verwacht op 03-06-2026) | ||
![]() Zwart | 4.048 | + 5.040 (verwacht op 03-06-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 1 | + 2.520 (verwacht op 03-06-2026) | ||
![]() Blauw | 4.458 | + 6.480 (verwacht op 22-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























