| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Contigo® Westloop Mug 470 ml thermosbeker
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 53,40 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264972 |
| Diameter | 8.2 cm |
| EAN-code | 9617000000 |
| Lengte verpakking | 54 cm |
| Breedte verpakking | 37 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.048 ㎥ |
| Merk | Contigo |
| Materiaal | Rvs |
| On pallet | 4 |
| Inhoud | 1056.2035 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.096 | |||
![]() paars/blauw | 136 | |||
![]() Oranje | 309 | |||
![]() Zilver | 947 | |||
![]() Turquoise | 327 | + 48 (verwacht op 05-06-2026) | ||
![]() Lichtbruin | 102 | |||
![]() Rood | 603 | |||
![]() Donkerblauw | 2.069 | |||
![]() Gun metal | 1.954 | |||
![]() Ijsblauw | 194 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























