| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




CUMULI Paraplu met houten handvat
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 70,42 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | KC5131 |
| Afmeting | Ø103X89.5CM |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 103 cm |
| Hoogte | 89.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.14 m |
| Lengte verpakking | 0.95 m |
| Breedte verpakking | 0.2 m |
| Inhoud verpakking | 0.027 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 1 |
| Materiaal type | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 0.375 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.33 cdm3 |
| Statistieknummer | 6601 9920 |
| Aantal per verzenddoos | 20 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.66 kg |
| Gewicht | 0.433000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bordeaux | 891 | |||
![]() Zwart | 7.666 | + 6.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Blauw | 2.148 | + 5.000 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Rood | 2.659 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Wit | 5.727 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Grijs | 333 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Groen | 7.977 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Oranje | 3.497 | + 3.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Royal blauw | 7.346 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























