| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Polyester (190T) paraplu Andy
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 71,15 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-4064 |
| Diameter | 105 cm |
| Hoogte | 82.7 cm |
| EAN-code | 6601992000 |
| Lengte verpakking | 84.5 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 6.84 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0193 ㎥ |
| Materiaal | Beukenhout, Metaal |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 716100.5199 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 931 | |||
![]() Geel | 2.968 | |||
![]() Rood | 2.291 | |||
![]() Zwart | 2.991 | + 3.456 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 1.598 | |||
![]() Roze | 228 | + 4.608 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Paars | 44 | |||
![]() Wit | 2.536 | |||
![]() Groen | 2.420 | |||
![]() Blauw | 5.051 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























