| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


GATES Opvouwbare drinkfles
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 53,85 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8294 |
| Afmeting | 12X26CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.55 m |
| Lengte verpakking | 0.28 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.057 m3 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.024 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.285 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6 kg |
| Gewicht | 0.032000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 11.193 | |||
![]() Wit | 22.478 | |||
![]() Transparant blauw | 36.777 | |||
![]() Transparant groen | 19.131 | |||
![]() Transparant rood | 0 | + 8.460 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Transparant oranje | 6.546 | + 10.200 (verwacht op 23-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























