| Prijs per stuk | (0x) 7,84 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+12
Grundig Lumo Colour Mood tafellamp
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 94,86 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262133-002999999 |
| Kleur | Wit |
| EAN-code | 8711252176192 |
| Diameter | 10 cm |
| Lengte verpakking | 33.5 cm |
| Breedte verpakking | 22.5 cm |
| Weight package | 1.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0136 ㎥ |
| Merk | Grundig |
| Materiaal | Kunststof |
| Number of batteries | 3 |
| On pallet | 6 |
| Inhoud | 1154.5353 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 65 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















