
Kartonnen boekenlegger Clay
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3115 |
| Lengte | 21.6 cm |
| Breedte | 6.8 cm |
| Hoogte | 0.3 cm |
| EAN-code | 4820103000 |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0211 ㎥ |
| Materiaal | Karton |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 44.064 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















