| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
KOLAPSI Inklapbare fles 500ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 55,06 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2548 |
| Afmeting | Ø6.5X21CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 6.5 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.3 m |
| Lengte verpakking | 0.37 m |
| Breedte verpakking | 0.3 m |
| Inhoud verpakking | 0.033 m3 |
| Materiaal type | Siliconen |
| Netto gewicht (kg) | 0.14 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.833 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 40 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6.6 kg |
| Gewicht | 0.165000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Babyblauw | 5.999 | |||
![]() Zwart | 26.177 | |||
![]() Steengrijs | 34.626 | |||
![]() Marineblauw | 11.917 | |||
![]() donker marinegroen | 12.419 | |||
![]() Royal blauw | 11.676 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















