| Prijs per stuk | (0x) 0,34 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Loupe Creditcard loep
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 41,14 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262280-002999999 |
| Kleur | Wit |
| EAN-code | 8785260182537 |
| Lengte | 8.5 cm |
| Lengte verpakking | 36 cm |
| Breedte verpakking | 22 cm |
| Weight package | 7.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0135 ㎥ |
| Materiaal | Pvc |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 4.675 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 16.948 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

















