| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
PET en PS drinkbeker Dolly
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 70,79 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3878 |
| Diameter | 6.8 cm |
| Hoogte | 8.5 cm |
| EAN-code | 3924900000 |
| Lengte verpakking | 38.5 cm |
| Breedte verpakking | 18.5 cm |
| Weight package | 5.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0256 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium, Pet |
| On pallet | 125 |
| Inhoud | 308.6929 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 79.261 | |||
![]() Blauw | 35.352 | |||
![]() Lichtgroen | 44.194 | |||
![]() Rood | 30.772 | |||
![]() Geel | 27.092 | |||
![]() Zwart | 38.663 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























