| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Polyester (170T) paraplu Rachel
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 75,75 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9126 |
| Diameter | 106 cm |
| Hoogte | 82.3 cm |
| EAN-code | 6601910000 |
| Lengte verpakking | 84 cm |
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Weight package | 6.45 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0277 ㎥ |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 726275.5888 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.785 | |||
![]() Lichtblauw | 3.039 | |||
![]() Oranje | 497 | |||
![]() Lime | 289 | |||
![]() Blauw | 865 | |||
![]() Geel | 775 | |||
![]() Rood | 2.141 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























