| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




PP fles Bailey 420 ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 61,11 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-7567 |
| Lengte | 26.5 cm |
| Breedte | 11.9 cm |
| Hoogte | 3.1 cm |
| EAN-code | 3924900090 |
| Lengte verpakking | 59.5 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 10.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1 ㎥ |
| Materiaal | Pe, Pp |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 977.585 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 12.515 | |||
![]() Lichtblauw | 10 | + 24.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 17.373 | |||
![]() Rood | 23.466 | |||
![]() Roze | 17.130 | |||
![]() Groen | 4.046 | |||
![]() Zwart | 30.820 | + 24.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Wit | 24.898 | + 24.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Blauw | 0 | + 28.750 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Oranje | 21.230 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























