| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+9
rPET drinkfles Brinley 1000 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 69,58 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1015136 |
| Diameter | 7.5 cm |
| Hoogte | 28.5 cm |
| EAN-code | 3924100090 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 7.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1015 ㎥ |
| Materiaal | Ijzer, As, Pp, RPET |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1259.0914 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtgroen | 428 | + 9.200 (verwacht op 07-08-2026) | ||
![]() Fuchsia | 9.733 | |||
![]() Zwart | 17.463 | + 9.200 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 30.351 | + 8.800 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Transparant | 16.700 | + 11.200 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Groen | 5.398 | + 50 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Rood | 9.198 | + 50 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Oranje | 9.195 | + 50 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Geel | 9.175 | + 48 (verwacht op 29-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























