| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



rPET pongee (190T) paraplu Frida
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 80,59 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8467 |
| Diameter | 103 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| EAN-code | 6601910000 |
| Lengte verpakking | 87.5 cm |
| Breedte verpakking | 15 cm |
| Weight package | 8.25 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0249 ㎥ |
| Materiaal | RPET |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 699912.2857 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Koningsblauw | 2.651 | |||
![]() Wit | 1.243 | |||
![]() Navy | 2.865 | |||
![]() Zwart | 1.665 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















