| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
RVS dubbelwandige fles Damien
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 125,60 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-966256 |
| Diameter | 8 cm |
| Hoogte | 31.5 cm |
| EAN-code | 9617000000 |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 46 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0745 ㎥ |
| Materiaal | Bamboe |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 1583.3627 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | 5.726 | |||
![]() Zwart | 2.145 | |||
![]() Wit | 2.150 | |||
![]() Blauw | 1.436 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















