| Prijs per stuk | (0x) 45,02 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
SCX.design C55 65W kabel en adapterset
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 1.361,86 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX19490 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Hoogte | 52 mm |
| EAN-code | 8713159723035 |
| Hoogte verpakking | 43.5 cm |
| Lengte verpakking | 35 cm |
| Breedte verpakking | 22 cm |
| Weight package | 10.3 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Netto gewicht (kg) | 180 |
| Statistieknummer | 8504406090000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















