| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Thermofles Swing 500ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 119,79 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT98807 |
| Diameter | 70 |
| Hoogte | 253 mm |
| Materiaal | Stainless steel |
| Print mogelijk | Yes |
| Inhoud | 500 ml |
| HS-code | 9617000000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 75 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 263 mm |
| Breedte geschenkdoos | 75 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.350000 |
| Microwave Safe | Nee |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the giftbox |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 28.680 | |||
![]() Zwart | 48.467 | |||
![]() Zilver | 44.013 | |||
![]() Donkerblauw | 34.193 | |||
![]() Rood | 18.414 | |||
![]() Oranje | 15.188 | |||
![]() Lichtgroen | 15.732 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























