| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Tritan drinkfles Dune 750 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 66,31 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 27 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1439347 |
| Diameter | 6 cm |
| Lengte | cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 27.5 cm |
| EAN-code | 3924900090 |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 7.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0867 ㎥ |
| Materiaal | Ijzer, Pp, Tritan |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 777.5442 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Kobaltblauw | 7.992 | |||
![]() Lime | 5.943 | |||
![]() Wit | 7.994 | |||
![]() Oranje | 5.989 | |||
![]() Rood | 7.494 | |||
![]() Zwart | 7.991 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























