| Prijs per stuk | (0x) 6,42 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
USB Talent from stock 8 GB
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 77,68 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262169-005999036 |
| versie | 8 GB |
| Kleur | Blauw |
| EAN-code | 8785260228105 |
| Lengte | 7.3 cm |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 23 cm |
| Weight package | 0.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0275 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 10.22 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | 072C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 8 GB | 1.371 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















