| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



UTAH Drinkfles 500 ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 116,16 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9356 |
| Afmeting | Ø6X19.5CM |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 19.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.435 m |
| Lengte verpakking | 0.565 m |
| Breedte verpakking | 0.365 m |
| Inhoud verpakking | 0.09 m3 |
| Materiaal type | Tritan |
| Netto gewicht (kg) | 0.075 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.121 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 80 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.8 kg |
| Gewicht | 0.094000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 51.424 | + 22.000 (verwacht op 26-05-2026) | ||
![]() Transparant blauw | 10.546 | + 20.080 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Transparant rood | 858 | + 10.080 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Transparant grijs | 19.358 | + 2.960 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Transparant oranje | 0 | + 9.289 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Royal blauw | 36.955 | + 20.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Transparant lime | 2.711 | + 10.080 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Transparant rose | 0 | |||
![]() Transparant licht blauw | 7.662 | + 10.055 (verwacht op 09-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























