
Waterfles aluminium met karabijnhaak 750ml
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT98746 |
| Diameter | 73 |
| Hoogte | 250 mm |
| Materiaal | Pp & aluminium |
| Print mogelijk | Yes |
| Inhoud | 750 ml |
| HS-code | 7616999099 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 77 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 260 mm |
| Breedte geschenkdoos | 77 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.096000 |
| Microwave Safe | Nee |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the gift box |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















