| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Aran 190T Polyester 23" Paraplu Auto open
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 95,11 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 17 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 20 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT97118 |
| Diameter | 1030 |
| Lengte | 910 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| HS-code | 6601910000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.374000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Groen | 1.619 | |||
![]() Oranje | 2.013 | |||
![]() Blauw | 2.955 | |||
![]() Zwart | 2.741 | + 5.004 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Rood | 1.449 | + 2.520 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 4.324 | + 5.004 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Bordeaux | 2.578 | + 1.512 (verwacht op 14-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























