| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+9
Colorado paraplu 23,5 inch
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 72,24 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 264833 |
| Diameter | 104 cm |
| Lengte | 82 cm |
| EAN-code | 6601999000 |
| Lengte verpakking | 84 cm |
| Breedte verpakking | 21 cm |
| Weight package | 10.08 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0388 ㎥ |
| Materiaal | Glasvezel, Metaal |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 588977.4131 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 1.420 | |||
![]() Donkergroen | 4.047 | + 1.224 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 7.362 | + 2.412 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Oranje | 1.034 | + 1.224 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Wit | 2.162 | |||
![]() Lime | 2.342 | + 1.224 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Zwart | 8.153 | + 6.804 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Geel | 1.783 | + 1.224 (verwacht op 30-07-2026) | ||
![]() Rood | 1 | + 1.224 (verwacht op 01-09-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 1.218 | + 1.224 (verwacht op 30-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























