| Prijs per stuk | (0x) 0,71 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
COMPRAS Bamboe winkelwagenmuntje
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 42,96 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6797-40 |
| Afmeting | 2,5 X 7,7CM |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 7.7 cm |
| Breedte | 2.5 cm |
| Hoogte | 7.7 cm |
| Hoogte verpakking | 0.42 m |
| Lengte verpakking | 0.35 m |
| Breedte verpakking | 0.28 m |
| Inhoud verpakking | 0.041 m3 |
| Materiaal type | Bamboe |
| Netto gewicht (kg) | 0.007 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
| Inhoud | 0.041 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.38 kg |
| Gewicht | 0.009000 |
| PMS waarde | NATURAL |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO6797 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941063075 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 104.325 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















