| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Daintree 190T Pongee 21.5" Opvouwbare winddichte paraplu Auto open
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 117,25 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT97116 |
| Diameter | 980 |
| Lengte | 310 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 560 mm |
| HS-code | 6601910000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.367000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 3.993 | + 2.520 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Rood | 3.056 | + 2.520 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 3.904 | + 5.004 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Blauw | 3.623 | + 2.520 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Zwart | 5.223 | + 5.004 (verwacht op 14-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























