| Prijs per stuk | (0x) 1,40 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
FUSTER Duimstok sleutelhanger 50cm
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 84,70 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2238-06 |
| Afmeting | 6,5X2,4X1,3CM |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 6.5 cm |
| Breedte | 2.4 cm |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Hoogte verpakking | 0.21 m |
| Lengte verpakking | 0.49 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.041 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 40 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.024 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 400 |
| Inhoud | 0.103 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.6 kg |
| Gewicht | 0.027000 |
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2238 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941071575 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 19.617 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















