| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





KeyTex karabijnhaak
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 58,69 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262266 |
| Lengte | 13.3 cm |
| EAN-code | 8308900090 |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 33 cm |
| Weight package | 6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0197 ㎥ |
| Materiaal | Nylon |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 23.649 | + 10.000 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Oranje | 18.648 | |||
![]() Rood | 5.796 | + 10.000 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Wit | 11.933 | |||
![]() Donkergroen | 7.683 | + 5.000 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 13.867 | |||
![]() Grijs | 3.907 | |||
![]() Groen | 10.290 | + 10.000 (verwacht op 18-08-2026) | ||
![]() Zwart | 22.082 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























