| Prijs per stuk | (0x) 2,64 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Levo flesopener van bamboe met waterpas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 159,72 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX11338006 |
| Afmeting | 6 x 1,5 x 8 cm |
| Kleur | Natuur |
| Lengte | 6 |
| Breedte | 8 |
| Hoogte | 1,5 |
| EAN-code | 8713159665731 |
| Hoogte verpakking | 1,7 |
| Lengte verpakking | 6,2 |
| Breedte verpakking | 8,4 |
| Aantal per binnenverpakking | 200 |
| Netto gewicht (kg) | 12,35 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 6,2 x 1,7 x 8,4 cm |
| HS-code | 8205510000000000000000 |
| Volgende levering | 29-07-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 5000 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 45 x 47 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box |
| Decorative Packaging | 50 / Inner carton |
Algemeen
| Gewicht | 50.000000 |
| Green Points | 50 |
| CO2-voetafdruk | 0,160464660701332 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 35 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 22 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 38 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Natuur | 7.628 | + 5.000 (verwacht op 29-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















