| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





LITOP Metalen sleutelhanger met LED
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 101,04 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8142 |
| Afmeting | Ø1,5X7CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Hoogte verpakking | 0.225 m |
| Lengte verpakking | 0.34 m |
| Breedte verpakking | 0.28 m |
| Inhoud verpakking | 0.021 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 100 |
| Materiaal type | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 0.024 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.071 cdm3 |
| Statistieknummer | 8513 1000 |
| Aantal per verzenddoos | 300 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.9 kg |
| Gewicht | 0.026000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Steengrijs | 6.392 | |||
![]() donker marinegroen | 4.972 | |||
![]() Zwart | 2 | |||
![]() Marineblauw | 3.664 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















