| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Polyester (190T) paraplu Kelly
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 68,12 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-4070 |
| Diameter | 101.5 cm |
| Hoogte | 88.5 cm |
| EAN-code | 6601992000 |
| Lengte verpakking | 111 cm |
| Breedte verpakking | 16.7 cm |
| Weight package | 13.4 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0478 ㎥ |
| Materiaal | Metaal |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 716086.0883 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Roze | 1.513 | + 1.728 (verwacht op 10-05-2026) | ||
![]() Bordeaux | 1.443 | |||
![]() Wit | 9 | + 1.584 (verwacht op 10-05-2026) | ||
![]() Geel | 1.069 | |||
![]() Zwart | 3.720 | + 5.184 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Grijs | 4.797 | |||
![]() Oranje | 1.298 | |||
![]() Blauw | 2.359 | + 6.480 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Groen | 244 | + 1.152 (verwacht op 10-05-2026) | ||
![]() Rood | 3.505 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























