| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Kaarthouder robuust
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 113,74 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90768 |
| Lengte | 87 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Materiaal | Abs & metal |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 8308900090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.021000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | Double sticker at the silver ring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru / Blauw | 30.406 | |||
![]() Ecru / Rood | 12.132 | |||
![]() Ecru / Oranje | 2.802 | |||
![]() Ecru / Groen | 18.365 | |||
![]() Ecru / Grijs | 11.658 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























