| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



TAKEOFF Sleutelhanger Remove Before Flight tag
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 41,14 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2463 |
| Afmeting | 13X3CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 13 cm |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.4 m |
| Lengte verpakking | 0.43 m |
| Breedte verpakking | 0.33 m |
| Inhoud verpakking | 0.057 m3 |
| Materiaal type | PET |
| Netto gewicht (kg) | 0.007 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.057 cdm3 |
| Statistieknummer | 7326 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Gewicht | 0.008000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 16.506 | |||
![]() Neon groen | 17.619 | |||
![]() Zwart | 0 | + 19.354 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Geel | 5.735 | + 10.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Royal blauw | 37.710 | + 10.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Neon oranje | 12.252 | |||
![]() Marineblauw | 9.803 | + 10.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Rood | 26.598 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























