| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+10
Vegan Pineapple Leather Keyring sleutelhanger
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 85,91 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261286 |
| Lengte | 1.5 cm |
| EAN-code | 7326909890 |
| Lengte verpakking | 62 cm |
| Breedte verpakking | 18.5 cm |
| Weight package | 6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0379 ㎥ |
| Materiaal | Ananas imitatieleer |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 1.5 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 0 | + 5.635 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Zwart | 5.983 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















