| Prijs per stuk | (0x) 2,82 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Vergrootglas Sunlit
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 34,12 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1454842-029999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Lichtgroen |
| EAN-code | 8719446081031 |
| Volgende levering | 13-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 15000 |
| Diameter | 7 cm |
| Lengte | cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Lengte verpakking | 40.5 cm |
| Breedte verpakking | 40.5 cm |
| Weight package | 4.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0607 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Acryl, Ps |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 250.1493 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtgroen | 187 | + 15.000 (verwacht op 13-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















