| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
ABS 2-in-1 sleutelhanger Melvin
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 48,40 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-5852 |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 4.1 cm |
| Hoogte | 1.2 cm |
| EAN-code | 7326909800 |
| Lengte verpakking | 47.5 cm |
| Breedte verpakking | 26.5 cm |
| Weight package | 14.76 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0472 ㎥ |
| Materiaal | Ijzer, Abs, Staal |
| Number of batteries | 3 |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 29.52 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 13.678 | |||
![]() Wit | 24.317 | |||
![]() Zwart | 6.796 | |||
![]() Lime | 8.799 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























