| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Anti-stress container
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 91,96 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 02 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90579 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| HS-code | 9503008900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.028000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Donkerblauw | 0 | + 5.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Zwart | 0 | + 5.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 5.000 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Wit | 0 | + 10.000 (verwacht op 29-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















