| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Anti-stress vierkant
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 52,03 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 02 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90576 |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| HS-code | 9503008900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.015000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 0 | + 20.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Zwart | 0 | + 10.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Roze | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Oranje | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 0 | + 5.000 (verwacht op 21-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























