| Prijs per stuk | (0x) 1,10 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
Anti-stress dobbelsteen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 66,55 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 18 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 19 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90582-N0001 |
| Kleur | Wit |
| Volgende levering | 30-06-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 10000 |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| HS-code | 9503008900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.015000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 0 | + 10.000 (verwacht op 30-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















