| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Anti-Stress Hart
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 64,74 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90570 |
| Lengte | 70 mm |
| Breedte | 67 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| HS-code | 9503008900 |
Algemeen
| Gewicht | 0.020000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 10.000 | |||
![]() Rood | 10.000 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















