| Prijs per stuk | (0x) 1,26 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
BETA Gerecycled PU muismat
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 76,23 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2174-03 |
| Afmeting | 22X18X0,17 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 1.7 cm |
| Hoogte verpakking | 0.33 m |
| Lengte verpakking | 0.38 m |
| Breedte verpakking | 0.24 m |
| Inhoud verpakking | 0.03 m3 |
| Materiaal type | RPET-PU |
| Netto gewicht (kg) | 0.045 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
| Inhoud | 0.15 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Gewicht | 0.050000 |
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2174 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941070271 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 10.718 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















