| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




CLAVE Alu sleutelhanger flesopener
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 50,82 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2793 |
| Afmeting | 6.1X3.1X0.22CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 6.1 cm |
| Breedte | 3.1 cm |
| Hoogte | 0.22 cm |
| Hoogte verpakking | 0.26 m |
| Lengte verpakking | 0.565 m |
| Breedte verpakking | 0.195 m |
| Inhoud verpakking | 0.029 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 100 |
| Materiaal type | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 0.009 |
| Productstatus | New |
| Inhoud | 0.029 cdm3 |
| Statistieknummer | 8205 5100 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Gewicht | 0.010000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 11.734 | |||
![]() Zwart | 41.669 | |||
![]() Groen | 9.370 | |||
![]() Zilver | 34.159 | |||
![]() Blauw | 27.411 | |||
![]() Marineblauw | 53.774 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























