| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




ColourBall stressbal
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 52,64 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262858 |
| Diameter | 6.3 cm |
| EAN-code | 9506699000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 38 cm |
| Weight package | 5.9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0748 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 130.9243 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 20.258 | + 24.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Wit | 47.576 | + 21.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Geel | 8.579 | + 10.000 (verwacht op 01-07-2026) | ||
![]() Oranje | 15.090 | + 15.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Groen | 17.538 | + 9.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Rood | 7.849 | + 9.000 (verwacht op 07-09-2026) | ||
![]() Blauw | 17.404 | + 20.000 (verwacht op 01-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























