| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Opener GRS Recycled Aluminium sleutelhanger
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 54,45 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 25 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269390 |
| Lengte | 6.3 cm |
| EAN-code | 8205510000 |
| Lengte verpakking | 55 cm |
| Breedte verpakking | 21 cm |
| Weight package | 9.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0347 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled aluminium |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 7.56 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 17.796 | |||
![]() Groen | 17.804 | |||
![]() Rood | 6.994 | |||
![]() Zilver | 8.219 | |||
![]() Zwart | 17.122 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























